Enota Pod Košem

tel: 01 620 97 27 – oddelek

V enoti Pod Košem imamo 4 oddelke – skupine otrok

v starosti od 1 do 6 let

Enota je bila odprta 1. september 2011 in se nahaja v strnjenem naselju blizu centra Logatca, v spodnjih prostorih enega od blokov in je zato primerna za stanovalce tega območja. V pritličju se nahajajo štiri igralnice, v kletnih prostorih pa kuhinja, pralnica in drugi spremljevalni prostori za osebje. Ob vrtcu je terasa za najmlajše otroke in ograjena asfaltna površina, ki je namenjena gibalnim in športnim aktivnostim. V bližini vrtca je na eni strani na razpolago veliko javno igrišče z raznovrstnimi igrali in na drugi strani gozd s prijetnimi gozdnimi jasami, katerega lahko otroci dnevno obiskujejo. Z uporabo otroških vozičkov je narava dosegljiva tudi otrokom, ki še ne hodijo. Vrtec odlikuje majhnost enote, ki omogoča občutek domačnosti in prijetnega počutja ob poznavanju vseh otrok, osebja in prostorov.

Poslovni čas vrtca: 5.30 – 17.00